O nas

Informacje o naszej firmie

Models FX - liderem na polskim rynku!

MODELS FX - zawodowi tancerze specjalizujący się w pokazach erotycznych dla Pań. W naszej ofercie polecamy występy w clubach, dyskotekach, teatrach, jak również rozgrzewamy mniejsze imprezy okolicznościowe, jak urodziny, czy wieczory panieńskie. Ponadto mamy na koncie liczne występy na scenach międzynarodowych. W 2000 roku okrzyknięto nas liderem na polskim rynku wśród erotycznych grup tanecznych w stylu Chippendales co utrzymuje się do dziś. Jako jedyni w Polsce kształcimy przyszłych tancerzy erotycznych. O naszym wielkim powodzeniu mogą świadczyć rzesze rozkrzyczanych fanek w całej Polsce oraz ilość widowisk, w których gramy główną rolę.
Pod nazwą MODELS FX działamy od 2000 roku, choć z początku mięliśmy obawy, czy show w stylu Chippendales znajdzie w Polsce wystarczającą ilość miłośniczek, jednak okazało się, że chętnych i odważnych pań nie brakuje. W ciągu kilku lat osiągnęliśmy szczyty popularności i wzbudziliśmy szerokie zainteresowanie mediów.

Z resztą nic w tym dziwnego, skoro w naszym składzie znajdziecie Panie wyłącznie przystojnych, wspaniale zbudowanych mężczyzn. Dodajmy do tego wysoką kulturę osobistą tancerzy, kreatywność, pasję i sexappeal, a otrzymamy mieszankę wybuchową - naprawdę świetne widowisko! Potrafimy spełnić nawet najbardziej wyrafinowane, najdziksze fantazje Kobiet. Dbamy, by każdy show był jedyny w swoim rodzaju, nasycony sexapilem i erotyką w granicach dobrego smaku. Uwodzimy, czarujemy, rozpalamy swoim tańcem zmysły do białości. Staramy się odgadnąć potrzeby Pań, oderwać je choć na chwile od szarej codzienności i jak do tej pory udaje nam się to w 100%. No bo cóż jest bardziej podniecającego dla Kobiety niż piękne męskie ciało poruszające się zmysłowo w takt muzyki? Widowiska erotyczne w wykonaniu tancerzy z MODELS FX są wyjątkowe i niepowtarzalne, jak niepowtarzalne i wyjątkowe są Kobiety, dlatego sami zajmujemy się choreografią, odpowiednio dobraną muzyką i kostiumami, wdrażając w życie coraz to nowe projekty. Stale podnosimy jakość naszych występów, pracujemy ciężko, by wprowadzić Was drogie Panie w świat magii, świat fantastycznych, niezapomnianych doznań.

Trening

To nie przypadek, że MODELS FX są tak dobrze zbudowani. Hektolitry wylanego potu na siłowni, treningi na sali fitness oraz częste korzystanie z basenu kształci nasze mięśnie, naszą sylwetkę dla tysięcy pięknych kobiet poszukujących zmysłowych doznań i męskiej doskonałości. Nasze perfekcyjne ciała sprawiają, że show staje się oszałamiające.
Każda z pań znajdzie coś dla siebie. Nasi mężczyźni doskonale wiedzą jak doprowadzić do szaleńczego rytmu setki kobiecych serc, tak by traciły dech w piersi. Startujemy zawsze z nastawieniem wykonania super imprezy i przekazania mnóstwo cudownej zabawy. Emocje za kulisami sięgają zenitu i nigdy nie są widoczne dla publiczności. Nasze starania oraz plan zawsze jest stu procentowym profesjonalizmem i dopinamy każdy szczegół. I tu należy się ukłon w stronę kobiet, gdyby nie Wy, Nas by nie było!

Gdyby nie Wasza spontaniczność podczas występów, wykonywanie show nie miało by sensu! MODELS FX to wspaniali mężczyźni gotowych na wszystko, aby w pełni usatysfakcjonować swoją widownię. Układamy wspaniałą choreografię i muzykę, doskonale skomponowane, aby taneczne show było perfekcyjne. Idealne muskuły, niezwykły seksapil i eksplozja energii - to wszystko zobaczyć można na scenie, gdy tylko pojawią się na niej faceci z MODELS FX! Zespół MODELS FX, znany w Polsce jako pierwowzór męskich występów dla kobiet, rozpoczął karierę w roku 2000 we Włoszech w San Remo, wtedy właśnie stał się najbardziej pożądanym towarem eksportowym Polski. Naszą wizytówką są niewątpliwie przystojni mężczyźni. Przez ostatnie kilka lat było Nas w zespole dziesiątki. Każdy niewiarygodnie idealny, obdarzony urodą i doskonałym ciałem. Po długich treningach i przygotowaniach prezentujemy się na scenie, dając z siebie wszystko aby zabawiać o kobiety.

Wieczór Panieński

Jeśli pragniesz czegoś więcej niż typowe przyjęcie urodzinowe czy wieczór panieński, jeśli chcesz, by krew w Twoich żyłach szybciej popłynęła a koleżanki zzieleniały z zazdrości - zaproś nas na swoją imprezę, na pewno się nie zawiedziesz! Gwarantujemy wyjątkową zabawę na najwyższym poziomie!!!
Zanim powiesz ceremonialne TAK, a ksiądz lub urzędnik stanu cywilnego ogłosi Was mężem i żoną, zanim zatańczysz pierwszy taniec na weselu ze swoim wybranym, zanim przeżyjesz upojną noc poślubną, wspaniałym pomysłem jest organizacja wieczoru panieńskiego. Ostatnia noc wolności powinna być równie wyjątkowa jak same zaślubiny i do końca życia wywoływać rumieniec na twarzy.
Należy jednak pamiętać, że organizacja takiej imprezy leży w gestii przyjaciółek przyszłej mężatki, więc drogie Panie, jeśli macie w swoim gronie takową i chcecie aby w Waszym towarzystwie przeżyła niezapomniane chwile, trafiłyście we właściwe miejsce.
Oto kilka wskazówek pomocnych w organizacji wieczoru panieńskiego. Wbrew pozorom to nic trudnego.
Przede wszystkim ustalcie listę gości i tutaj zapytajcie o zdanie Pannę Młodą kogo chciałaby znaleźć w swoim towarzystwie. Wiadomo, im was więcej, tym lepiej a co za tym idzie, koszty są rozłożone na liczniejsze grono uczestniczek. Zastanówcie się nad terminem wieczoru, najlepiej nie bezpośrednio przed ślubem, lecz tydzień lub dwa wcześniej. I na tym etapie powinien zakończyć się wkład przyszłej mężatki w organizację - reszta niech pozostanie słodką tajemnicą aż do rozpoczęcia imprezy.

Następnie wybierzcie miejsce i w zależności czy będzie to klub, kawiarnia, wyjazd plenerowy czy domowe zacisze, dostosujcie do tego menu i scenariusz całej imprezy. Pamiętajcie dziewczyny, że jeśli zdecydujecie się na przyjęcie w lokalu, należy wcześniej zarezerwować stoliki, a najlepiej osobną salę.
Oczywiście na takim przyjęciu nie może zabraknąć prezentów dla Panny Młodej, a oprócz nieodzownej bielizny czy erotycznych gadgetów najlepszym z nich będzie występ męskiego faceta, który swoim zmysłowym i profesjonalnym tańcem rozpali do białości wszystkie Panie biorące udział w imprezie. Z wyborem profesjonalnego chippendalesa nie będzie problemu - skoro tu trafiłaś, wiesz o tym doskonale. Występ wspaniale zbudowanych i przystojnych tancerzy erotycznych z MODELS FX zagwarantuje Wam wstęp do krainy fantazji, spełnienie najskrytszych marzeń i sprawi, że ta wyjątkowa noc stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa, a przyszła żona poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Dodamy, iż widowisko odbywa się w kulturalnej atmosferze, choć nie bez pikantnej nuty.
Każdy wieczór panieński jest jedyny w swoim rodzaju i zależy od Waszej wyobraźni, dlatego też przebieg całego show mężczyzny z MODELS FX uzgodnimy indywidualnie z organizatorkami, podobnie jak rodzaj muzyki i kostiumy. Jako profesjonaliści w tej branży, w każdej chwili służymy radą i zwierzęcym magnetyzmem.
Nie zwlekaj! Dzwoń, pisz, a zjawimy się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!
Przekonaj się sama!